^Powrót na góre

  • NAPRAWA POJAZDÓW

    Wykonujemy naprawy samochodów wyposażonych w silniki benzynowe jak i diesla. Wykorzystywany przez nas profesjonalny sprzęt diagnostyczny pozwala na wykonanie pełnej diagnostyki silnika jak i wszystkich podzespołów auta.

  • KOMIS SAMOCHODOWY

    Nie możesz sprzedać swojego samochodu? Nie masz czasu na spotkania z zainteresowanymi Twoim autem? Skontaktuj się z nami, a my zrobimy to za Ciebie.

  • POMOC DROGOWA

    Świadczymy usługi w zakresie pomocy drogowej oraz autoholowania na terenie całej Polski.

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galleria/komis_galeria/komis_5.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galleria/komis_galeria/komis_5.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Chętnie dzielimy się naszym doświadczenie zdobytym przez lata naszej działalności w zakresie handlu pojazdami w celu pomocy Państwu w podjęciu najlepszej decyzji przy zakupie i sprzedaży samochodu.

Sprzedajemy sprawdzone samochody za gotówkę, na raty, a także w formie zamiany.

Nie możesz sprzedać swojego samochodu?
Skontaktuj się z nami, a my weźmiemy to na siebie!

Zapraszamy do sprawdzenia aktualnej oferty dostępnych samochodów na  otomoto

Zadzwoń!
telefon komórkowy: 602 480 522

{gallery}galleria/komis_galeria/komis_5.jpg{/gallery} {gallery}galleria/komis_galeria/komis_6.jpg{/gallery} {gallery}galleria/komis_galeria/komis_7.jpg{/gallery}
Copyright © 2014. Auto Serwis Zbigniew Kędzierski  Rights Reserved.